moderný, klasický, vintage, rustik


Vyrábame nábytok na mieru všetkého druhu. Používame kvalitné materiály a kvalitné kovanie výhradne značky BLUM, ktoré sú zárukou dlhodobej životnosti a Vašej spokojnosti. Poradíme, zameriame, graficky spracujeme, vyrobíme, dovezieme aj odborne zmontujeme. 

PREČO SI VYBRAŤ NÁBYTOK OD NÁS?
Naša firma má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby nábytku, zamestnávame odborne vzdelaných majstrov a používame materiály najvyššej kvality, ktoré zároveň zodpovedajú aktuálnym trendom interiérového dizajnérstva. Pružne reagujeme na špeciálne požiadavky našich zákazníkov a máme prehľad o novinkách v nábytkárskom priemysle. 

KVALITA, FUNKČNOSŤ, ŽIVOTNOSŤ
Vieme, že ak investujete do nábytku, musí plniť aj isté očakávania. Hlavným krédom našej firmy je životnosť nášho nábytku a tá závisí nielen od kvality použitého kovania, ale aj ďalších komponentov, použitých pri výrobe. Veľmi dôležitým faktorom je odborná montáž, ktorá je nevyhnutná pre dosiahnutie funkčnosti a dlhej živostnosti nábytku. 

SÉRIOVÝ NÁBYTOK, ČI NÁBYTOK NA MIERU?
V dnešnej dobe je k dispozícii množstvo výrobcov sériového nábytku. Tí však ponúkajú typizované skrinky a ďalšie súčasti nábytku, z ktorých sa málokedy dá vyskladať nábytok do presného priestoru. Výhodou zákazkovej výroby, je jej variabilita a prispôsobivosť. Všetky komponenty sú s milimetrovou presnosťou vyrobené práve do Vášho špecifického a jedinečného priestoru. Zároveň majú veľké firmy s typizovaným nábytkom externé montážne firmy. Ak treba niečo reklamovať, ide o komplikovaný proces a nie vždy príde reklamáciu riešiť montér, ktorý nábytkovú zostavu montoval. U nás v zákazkovej výrobe si sami ručíme za prípadné reklamácie, ktoré sú pridelené tomu montérovi, ktorý zostavu nielen zmontoval, ale ju aj sám vyrobil. 

INT Designs, s.r.o. 
Považská Teplá, Na Družstve
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!