KOVANIE

U nás sa môžete spoľahnúť na najkvalitnejšie kovanie značky BLUM.

Vo firme BLUM sa všetko točí okolo pohybu. S týmito kovaniami sa otváranie a zatváranie nábytku stáva zážitkom a zvyšuje sa komfort pohybu vo všetkých oblastiach bývania. Firma Blum už 60 rokov ponúka výrobky s premyslenou funkciou, uznávaným dizajnom a dlhou životnosťou. Tieto vysoké požiadavky na kvalitu platia aj pre spoluprácu s partnermi, medzi ktorých patrí aj INT DESIGNS, s.r.o.
Či už CLIP, montáž bez použitia náradia, ľahučký pohyb alebo využitie úložného priestoru, BLUMOTION, mäkký a tichý pohyb alebo SERVO-DRIVE, podpora otvárania - Inovácie od firmy Blum sú pokladané za míľniky vo výrobe nábytku.SYSTÉMY ZÁVESOV

Rozsiahly výrobný program závesov firmy Blum sa vyznačuje spoľahlivou funkčnosťou, vysokým komfortom nastavovania a montáže a atraktívnym dizajnom.

SYSTÉMY VEDENÍ PRE ZÁSUVKY

Systémy vedení firmy Blum spĺňajú všetky nároky na kvalitu pohybu zásuviek a výsuvov z dreva. Dokonca aj vysoko zaťažené výsuvy majú ľahučký chod.


VÝKLOPNÉ KOVANIA AVENTOS

Výklopné kovania AVENTOS dodávajú vysoký komfort pohybu každej hornej skrinke. AVENTOS otvára výklopy úplne ľahko a vďaka integrovanému BLUMOTION - aj jemne a ticho.


TECHNOLÓGIE POHYBU

Otvorenie ťuknutím a jemné a tiché dovretie - technológie pohybu od firmy Blum sa postarajú o skvelý komfort obsluhy a premenia otváranie a zatváranie nábytku na skutočný zážitok.

INT Designs, s.r.o. 
Považská Teplá, Na Družstve
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!