LAMINO DOSKY

Široká paleta dizajnov a autentických povrchových štruktúr sú obchodnými značkami dekoratívnych dosiek KAINDL. Spolu so svojim kompletným programom všetkého príslušenstva sa táto doska hodí prakticky pre všetky oblasti použitia v modernom interiérovom dizajne. Chybovosť? Nula celá nič!  

Výrobky značky EGGER sa vyznačujú inovatívnymi riešeniami a vysokou kvalitou celého sortimentu - čo je zaručené výrobou na najvyššej možnej technickej úrovni. Pre dekoratívne interiéry sú všetky materiály navzájom vhodne zladené, čo do dekoru a štruktúry.

Extravagantné doskové kreácie CLEAF sa už viac ako 40 rokov venuje povrchom so silným výrazom a vysoko kvalitným spôsobom zostavenia dosky. Vo výrobnej rade "emotion by CLEAF" sa prezentuje výber najkvalitnejších interiérových dosiek, predstavujú najnovší trend svojimi zdôraznenými melamínovými povrchmi. Táto doska disponuje nezameniteľným povrchom a otvára tak nové estetické a funkčné možnosti v nábytkárskom dizajne a architektúre interiérov. Vyvinutá a vytvorená talianskymi expertami, prezentuje "emotion by CLEAF" aktuálne dizajnové trendy s prekvapivé textúry.

LTD desky pre interiéry FUNDERMAX sa vyrábajú hlavne v lesklom prevedení. Vďaka vysoko kvalitnému materiálu, z ktorého sú vyrábané, sú vysoko odolné, obojstranné dekorované melamínovou fóliou a napriek tomu tenké. Tento moderný materiál je v súlade so súčasnými trendami a je často používaný pri výrobe nábytku. 

INT Designs, s.r.o. 
Považská Teplá, Na Družstve
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!