PRACOVNÉ DOSKY a ZÁSTENYČo použiť na zástenu?
 Drevotrieska, obkladačky, či grafosklo?


Pracovné dosky z drevotriesky si môžete zvoliť buď v dekóre dreva, kameňa, betónu, imitácii koženky, kamenného obkladu, protiotlačkové, farebné, matné aj vysoko lesklé povrchy. Štandardne našim zákazníkom ponúkame pracovné dosky o hrúbke 38 mm od popredných výrobcov EGGER, KAINDL a GETALIT. Okrem kvalitnej dosky treba dbať aj na kvalitnú montáž. Vo výrezoch (drez, sporák...) či v spojoch pracovnej dosky musí profesionálny montážny pracovník zabezpečiť rez materiálu pred vplyvom vlhkosti a vody dôkladnou hydroizoláciou. Pri neodbornej montáži môže časom dôjsť k napučaniu materiálu a jeho znehodnoteniu. Preto je dôležité zvážiť si, komu zveríte svoju novú kuchyňu do rúk. Okrem zaistenia spoja pred vodou, musí montér dbať aj na dokonalý estetický vzhľad a teda urobiť spoj čo najneviditeľnejší.


EGGER (nemecko)
Pracovné dosky Egger, zadná strana s lepidlom PUR a ochranným ultrafialovým lakom zaisťujú vysokú kvalitu povrchu a životnosť. Pracovné dosky Egger sú ideálnym riešením pre kuchyne a celú radu ďalších oblastí modernej interiérovej výstavby.  

KAINDL (rakúsko)
Pracovné dosky Kaindl sú odolné voči nárazu, poškrabaniu a oderu.
Moderné a štýlové dosky Kaindl tvorí drevotrieska P2/E1 a vysoko kvalitný laminát v rôznych prevedeniach.
Vrchná strana: laminát 0,3-0,6 mm vysoko odolný proti oderu.
Spodná strana: protiťah

GETALIT (nemecko) 
Popredný nemecký výrobca pracovných dosiek, ktorý sa odlišuje tým, že pracovné dosky majú antibakteriálny povrch. Getalit je kvalitný vysokotlaký laminát (HPL) s vynikajúcimi vlastnosťami. Getalit povrchy sú vyrábané za tepla a vysokého tlaku, sú obzvlášť odolné voči škvrnám a poškriabaniu, teda vydržia každodenné opotrebenie v kuchyni a zároveň ponúkajú bezpečnosť na veľmi vysokej úrovni.

INT Designs, s.r.o. 
Považská Teplá, Na Družstve
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!